Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy na dzisiejsze kolędowanie, które rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o 12.00 będzie spotkania dla kandydatów do bierzmowania naszej parafii.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o 17.00 adoracja N. Sakramentu, która potrwa do 24.00. O 19.00 odbędzie się  modlitewne Czuwanie ze Świętymi. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. O 23.00 różaniec ze wspólnotą W. Maryji.
  4. W piątek po Mszy św. o 7.30 wystawienie N. Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające NSPJ. O 16.00 wystawienie N. Sakramentu i możliwość spowiedzi. W sobotę o 6.15 medytacja, modlitwa różańcowa, po Mszy św. o 7.00 wystawienie N. Sakramentu i nabożeństwo wynagradzają N. Sercu Maryji
  5. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu będą o 7.30, 10.30 i 17.00. Na każdej będzie poświęcenie gromnic./ Można je nabyć w zakrystii./ Na Msze św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. w naszej parafii. Dzieci odnowią przyrzeczenia chrzcielne w ramach przygotowania do I Komunii św.

  4.  W tym tygodniu w liturgii naszego kościoła będziemy wspominać

        środa –  św. Jana Bosko

   5.  Serdecznie dziękuję S. Adalbercie za zorganizowanie wczorajszego balu dla dzieci. Dziękuję wszystkim osobą, które zaangażowały się w to wydarzenie.

    7.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer tygodnika Niedziela i nasza Gazetka Parafialna