Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 3 XII 2013 R.

  1. Dzisiaj  rozpoczynamy nowy rok liturgiczny oraz okres Adwentu.
  2. Zapraszamy do udziału w tradycyjnych RORATACH ku czci Matki Bożej od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 , natomiast dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  3. W zakrystii można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. / Małe w cenie 9 zł., duże – 20 zł./ Są również do nabycia świece malowane.
  4. W tym tygodniu w liturgii naszego Kościoła wspominamy –  poniedziałek – św. Barbary –  środa – św. Mikołaja  –  czwartek – św. Ambrożego Bpa i Doktora Kościoła   –  piątek – Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP 5.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy   św. o 17.00 adoracja, o 23.00 różaniec z W. Wojowników Maryji 6. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną w niedzielę    17 XII. 7.Chorych naszej parafii odwiedzimy 20 XII/ środa/. Bardzo proszę zgłaszać chorych w zakrystii, lub kancelarii naszej parafii 8. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30, będzie spotkanie dla dzieci i rodziców, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej. 9. Dzisiaj można wesprzeć rehabilitację Amelki. Która cierpi na  porażenie czterokończynowe. Ofiary przed kościołem, będzie zbierać rodzina i przyjaciele Amelki.  10. Nasi ministranci, wzorem kilku ostatnich lat przygotowali  kalendarz na przyszły rok. Można go od dziś nabyć, wspierając  dobrowolną ofiarą ich działalność.   11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia jest nowy   numer  tygodnika Niedzieli i Gazetki Parafialnej.