Przejdź do treści

XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2022 roku

  • Dziś przypada XXIII Niedziela Zwykła.
  • W ostatnich dniach rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Zapraszamy dzieci oraz młodzież do udziału w spotkaniach w grupach parafialnych. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz.10:00. W tym miesiącu rozpoczniemy organizowanie grupy na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie 2023 roku. Zachęcamy młodzież w wieku od 14 do 35 lat do zainteresowania się tym wydarzeniem.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10:30 odbędzie się błogosławieństwo tornistrów oraz przyborów szkolnych. Po tej Mszy świętej odbędzie się też spotkanie organizacyjne dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami przed Pierwszą Komunią Świętą. Komunia Święta jest zaplanowana na 21 maja 2023 roku.
  • W czwartek będziemy przeżywać święto Narodzenia NMP. Tego dnia odbędzie się spotkanie Wojowników Maryi. Początek o godzinie 17:00 – Msza święta, różaniec, adoracja, konferencja kapłana. Serdecznie zapraszamy.
  • Za dwa tygodnie odbędą się uroczystości odpustowe w naszej parafii. Już dziś bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy. Suma odpustowa będzie w niedzielę 18 września o godz. 12:00. Tego dnia popołudni zapraszamy na Festyn Rodzinny organizowany przez naszą parafię. Początek o godzinie 16:00. Więcej informacji przekażemy w kolejną niedzielę. Z uwagi na uroczystości odpustowe i festyn – Msza święta o godz. 16:00 w niedzielę 18 września została przeniesiona na godz. 15:00.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer tygodnika „Niedziela” w cenie 10 zł oraz naszej „Gazetki Parafialnej”.