Przejdź do treści

XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 roku

  1. Przeżywamy dziś XIII Niedzielę Zwykłą. Gościmy wśród nas Wyjątkową Rodzinę o wyjątkowym talencie. Razem modlimy się podczas Mszy świętej, a po jej zakończeniu naszymi ofiarami możemy wesprzeć leczenie oraz codzienność Rodziny dzieci: Pawła i Dominika.
  • W miniony piątek rozpoczęły się wakacje i czas urlopów. Zachęcamy do przystępowania do sakramentu spowiedzi w dni powszednie przed Mszami świętymi: rano od godz. 6:30 i popołudniu od 16:30.
  • W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

– jutro (27.06) wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy;

– we wtorek (28.06) wspomnienie św. Ireneusza, biskupa;

– w środę (29.06) uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła; tego dnia Msze święte w naszym kościele o godz. 7:30, 10:30 i 17:00. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy Stolicę Apostolską;

  • Przed nami I piątek i I sobota miesiąca lipca. W I piątek po Mszy świętej porannej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz nawiedzenie chorych (początek o godz. 8:00); popołudniu od godz. 16:00 adoracja i możliwość spowiedzi (tego dnia kancelaria będzie nieczynna). W sobotę rano o godz. 6:15 rozważanie i różaniec, Msza święta o godz. 7:00 oraz nabożeństwo do Matki Bożej.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer tygodnika „Niedziela” oraz nasza „Gazetka Parafialna”, gdzie relacja z Bożego Ciała, wprowadzenie nowych ministrantów i bieżące informacje.