Przejdź do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI IX NIEDZIELA ZWYKŁA 2 VI 2024 R.

  1.  Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18.00. młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Otoczmy ich naszą szczególną modlitwą.

    2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała.  Bardzo dziękuję wszystkim osobą, które przyczyniły się do pięknego przeżycia ur. Bożego Ciała w naszej parafii. Tym, którzy przygotowali ołtarze, paniom niosącym feretrony i figury, panom niosącym baldachim, Wojownikom Maryji, S. Adalbercie, pani katechetce Małgorzacie, dzieciom komunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty.

  • Dzisiaj procesja eucharystyczna będzie o godz. 15.30. W dni powszednie procesja eucharystyczna po Mszy św, o godz, 17.00. W czwartek zakończenie oktawy. Po Mszy św. o godz. 17.00 udamy się do czterech ołtarzy przy naszym kościele. Zapraszam całą asystę. Po zakończeniu oktawy będzie poświęcenie wianków, oraz błogosławieństwo dzieci oraz mam w błogosławionym stanie.
  • W tym tygodniu przypada wspomnienie:

– poniedziałek – św. Karola Lwangi i jego Towarzyszy

– środa – św. Bonifacego bpa i męczennika

– piątek – Ur. NS Pana Jezusa

sobota – Niepokalanego Serca NMP

  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. o 17.00 wystawienie i adoracja N. Sakramentu do godz. 24.00. O 22.00 comiesięczne Czuwanie ze Świętymi. W tym tygodniu patronem naszej modlitwy będzie bł. Stefan kar. Wyszyński. O 23.00 różaniec ze W. Wojowników Maryji. W piątek po Mszy św. o 7.00 wystawienie N. Sakramentu i modlitwy wynagradzające NSPJ. Odwiedziny chorych. Od godz. 16.00 możliwość spowiedzi.

8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer tygodnika Niedziela i nasza Gazetka Parafialna