Przejdź do treści

II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 2 stycznia 2022 roku

  1. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego i Światowy Dzień Misyjny Dzieci. Naszymi ofiarami składanymi na tacę wspieramy misyjne dzieło Kościoła. W tym dniu Msze święte według planu niedzielnego (7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 16:00). Podczas każdej Eucharystii odbędzie się błogosławieństwo kadzidła i kredy. Kredę i kadzidło możemy nabyć dziś u naszych ministrantów.
  2. Ponadto w czwartek zapraszamy na adorację z racji I czwartku stycznia.  W tym miesiącu adoracja, ze względu na uroczystość, odbędzie się w godzinach od 23:00 do 24:00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.
  3. Przed nami także I piątek stycznia. Rano po Mszy świętej o godz. 7:00 nabożeństwo wynagradzające NSPJ oraz nawiedzenie chorych parafian. Popołudniu od godz. 16:00 adoracja i możliwość spowiedzi.
  4. W tym tygodniu program Mszy świętych o godz. 17:00 z prośbą o Boże błogosławieństwo dla naszych parafian przedstawia się następująco:

– w poniedziałek zapraszamy mieszkańców z ul. Olkuskiej, ul. Skalskiej, placu Wolności, ul. Leśnej i ul. Kamiennogórskiej;

– we wtorek – os. XX – lecia (bloki 1,2,3,4,5,6,7);

– w środę – Hotel pod Lasem, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Okrzei, ul. Polna i Domy Fabryczne;

– w sobotę – mieszkańców Kamiennej Góry, ul. Łukasińskiego i osiedla Łukasińskiego.

Podczas Mszy św. ofiarami składanymi na tacę będzie można wesprzeć remont dolnego kościoła oraz złożyć tzw. ofiarę kolędową. Za składane już ofiary – bardzo serdecznie dziękujemy.

  • Indywidualne odwiedziny w domach i mieszkaniach może odbywać się na wyraźne zaproszenie Gospodarzy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do naszych duszpasterzy.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer tygodnika Niedziela, czasopisma WPIS oraz naszej Gazetki Parafialnej.